Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 252 guests και κανένα μέλος

Αποτέλεσμα εικόνας για ΕΞ' ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΤο Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, λόγω της αναστολής λειτουργίας των εκπαιδευτικών δομών για την ανάσχεση της μετάδοσης του κορωνοϊού, ενεργοποιεί ψηφιακά εργαλεία που θα επιτρέψουν την εξ αποστάσεως εκπαίδευση.

Για την επίτευξη του στόχου αυτού, καλούνται οι μαθητές να αποκτήσουν κωδικό στο Πανελλήνιο σχολικό δίκτυο.
Οι κηδεμόνες των μαθητών πρέπει να ακολουθήσουν τις οδηγίες που βρίσκονται στην παρακάτω ιστοσελίδα:
Θα υπάρξει νεότερη ενημέρωση, όταν ενεργοποιηθεί η πλατφόρμα.
Παρακαλούνται πολύ, όσοι γονείς δεν έχουν προσκομίσει ηλεκτρονική διεύθυνση στο σχολείο, να την αποστείλουν στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.