Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 258 guests και κανένα μέλος

Άνοιγμα σχολείων: Πότε θα πραγματοποιηθεί ο αγιασμός; - Daisy.grΤη Δευτέρα, 14/09/2020 θα πραγματοποιηθεί ο αγιασμός.
Οι μαθητές πρέπει να παρευρίσκονται στο σχολείο στις 08.30 και θα πρέπει να έχουν μάσκα μαζί τους.
Δε θα δοθούν βιβλία την ημέρα του αγιασμού.

ΕΓΓΡΑΦΕΣ

Οι εγγραφές κι η επικαιροποίηση στοιχείων πραγματοποιούνται καθημερινά κι ώρες 9-12.
Οι κηδεμόνες που δεν μπορούν να προσέλθουν στο σχολείο έχουν τη δυνατότητα  να συμπληρώσουν τα παρακάτω έντυπα που θα φέρουν το γνήσιο της υπογραφής και να τα στείλουν ηλεκτρονικά στο email του σχολείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Για την υπεύθυνη δήλωση πατήστε εδώ: pdf25

Για το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή, πατήστε εδώ: (αφορά μαθητές Α Γυμνασίου). pdf25